close
Menu

MAZZOTTI

Італійська компанія MAZZOTTI виробляє самохідні обприскувачі з 1987 року. Через кілька років з моменту виробництва власної техніки компанія стала лідером в Італії з ринковою часткою в 85% і вийшла на світовий рівень. В даний час мережа продажів компанії охоплює Західну і Східну Європу, Африку, весь американський континент, Азію, Океанію і Близький Схід.

 

Всі моделі обприскувачів MAZZOTTI конструюються і виробляються  в м. Равенне (Італія) на власному заводі компанії. Матеріали для виробництва техніки закуповуються виключно у світових компаній, що зарекомендували свою репутацію, і сама техніка проходить обов'язкове тестування в реальних умовах технічними фахівцями MAZZOTTI перед відправкою покупцю, що гарантує її бездоганну і стабільну експлуатацію у клієнта.

 

Модельний ряд техніки MAZZOTTI великий та ідеально підходить для всіх видів культур, починаючи від картоплі, і закінчуючи соняшником та кукурудзою. Сучасні технології, які використовуються при конструюванні обприскувачів MAZZOTTI, дозволяють домогтися ефективних результатів в найкоротші терміни, що вкрай важливо для сільгоспвиробників, які займаються рослинництвом і багато в чому залежать від погодних умов.

 

Головне завдання обприскувача полягає в тому, щоб отримати чудовий розподіл робочого розчину, і в той же самий час досягти наступних результатів:

Зменшити до мінімуму вплив на землю;

Збільшити ефективність, зменшуючи споживання палива;

Простий, але ефективний дизайн, щоб отримати легке і просте обслуговування.

 

Самохідний обприскувач MAF 4240 HP M

Потужний, легкий і енергійний, він домінує над територією, на рівнинах і пагорбах. Рухомий і продуктивний, спеціально розроблений як швидкий і маневрений самохідний обприскувач MAF 4240 HP M MAZZOTTI. 

Повний рестайлінг з ще більшим акцентом на індивідуальність, інноваційні та безпечні технології з повністю новим обладнанням.

Широкий вибір налаштувань, зокрема, для дорожнього руху і кліренсу, дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію для ваших специфічних потреб, для зернових або садових культур. У даній моделі можливі такі варіанти довжини штанги: 24; 28; 32; 36; 38 м.

 

MAF-4240-1

 

Модель

MAF 4240

бак

4600 л

бак для промивки системи

2х260л

Бак для промиття 

20 л

Висота підйому штанги 

510-2700мм

штанга

36 м

відстань між форсунками 

50 см

двигу

John Deere 6,8 л, Tier II,250 к.с 

трансміся

гідростатична

привід

4х4

колія

2250-2950 мм.

регулювання колії

 Регулювання гідравлічно з кабіни

кліренс

1700 мм.

преміксер

50 л

навігація

John deere AMS

Привід коліс

4 двигуни MPH 11

крабовий хід

в базовій комплектації

радіус розвороту

5,9 м

 

 

 

 

 

 

 

 

MAF-4240-1

Знайти найближчу контактну особу

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!