close
Menu

Комбайни

Серія W

Серія W

Серія W не тільки підвищує вашу продуктивність і ефективність, а й також забезпечує більш високу якість зерна і соломи завдяки безлічі розумних деталей, таких як великий молотильний барабан 660 мм, секційне підбарабання, 10 молотильних бичів і швидковстановлюваний Booster Bar.

Серія Т

Серія Т

Серія Т має: плавний потік рослинної маси, що не пошкоджує зерно та солому, найбільшу площу активної сепарації на ринку клавішних комбайнів, а також простору кабіну, яка встановлює нові стандарти комфорту та зручності.

Серія S700

Серія S700: Самохідний комбайн

АВТОМАТИЧНИЙ. . . Абсолютно новий S700 — це автоматичний комбайн. Він поєднує в собі весь наш досвід як одного з найбільших виробників комбайнів у світі. Розроблений нашими інженерами спільно з замовниками, він є революційним щодо продуктивності, якості зерна та зниження втрат.

Жатки комбайнів

Жатки комбайнів

Широкий ряд високопродуктивних жаток для різних умов: від універсальних до спеціалізованих. Оберіть тип жатки, яка буде найкраще задовольняти ваші потреби.

Комбайни undefined м. Київ, м. Лубни, м. Полтава, смт Кочеток, Харківська обл., смт Пісочин, м. Лозова, м. Старобільськ, Харківська обл., смт. Пісочин undefined ТОВ "Агрістар"