close
Menu

Ґрунтообробна техніка

Основная обработка почвы

Ґрунтообробна техніка для основної обробки ґрунту

Обробка ґрунту – це ключ до максимальної урожайності кожного акра/гектара землі. Щільний ґрунт і велика кількість пожнивних залишків можуть знизити потенціал урожайності ще до початку сезону росту. Лінійка ґрунтообробної техніки John Deere для основної обробки ідеально підходить для руйнування ущільнених шарів ґрунту та різання пожнивних залишків, що сприяє поліпшенню кореневої системи рослин, створює оптимальні умови для проростання насіння і дозволяє досягти оптимальної урожайності.


Глибокорозпушувач для мінімального обробітку 2100
Глибокорозпушувачі 913/915
Чизельний плуг 2410
3810 для роботи в борозні
3810 для роботи в/поза борозною
3910 для роботи в / поза борозною

предпосевной обработки почвы

Ґрунтообробні машини для передпосівної обробки ґрунту

Ґрунтообробні машини John Deere для вторинної обробки забезпечують різання і перемішування щільних пожнивних залишків, готують рівні грядки і дозволяють прискорити процес прогрівання ґрунту для швидкого проростання сходів і поліпшення стану культур. Витрати на виконання цих проходів в результаті компенсуються збільшенням урожайності та поліпшенням стану ґрунту.


Прутковий прикочуючий коток 200

Основная и/или предпосевная обработка почвы

Дискові борони подвійного призначення

Основна та/або передпосівна обробка ґрунту. Проконсультуйтеся з вашим дилером John Deere та отримайте детальну інформацію про всі нові знаряддя, що відповідають вашим вимогам.

 

Дискова борона 2625
Дискова борона 2623
Дискова борона 2623VT

Почвообрабатывающая техника l Сельскохозяйственная техника undefined м. Київ, м. Лубни, м. Полтава, смт. Кочеток, смт. Пісочин undefined AGRISTAR