close
Menu

FarmSight

Text

Що таке FarmSight?

 

FarmSight –надійний інструмент в підвищені рентабельності Вашого виробництва.

На сьогоднішній день все більше господарств отримують сучасну, продуктивну та економічну техніку, яка адаптована до технологій точного землеробства. Проте, як показує досвід весь потенціал машини використовує далеко не кожний її власник. Основними причинами цього є не достатній рівень підготовки оператора, не обізнаність власника про всі можливості своїх машини та у зв’язку с цим не правильна її експлуатація.

     Якщо говорити про використання технології точного землеробства то з одного боку, все більше сільгоспвиробників починають цікавитися вирощуванням культур по технологіях точного землеробства, а з іншого кількість спеціалістів, які можуть працювати з даними технологіями в Україні досить низька. У зв’язку с цим, далеко не всі фермерські господарства можуть дозволити собі  мати такого спеціаліста. І  тому найбільше потребують  кваліфікованої та доступної допомоги з боку компанії партнера.     

   Саме таким партнером для сільгоспвиробника є спеціалісти з систем точного землеробства компанії Агрістар. Нашим основним завданням є впровадження технологій точного землеробства в сільське господарство України та адаптації їх під будь-які потреби та умови клієнтів. В рамках даного завдання було розроблені ряд послуг, що об’єднуються в пакети рішень FarmSight. 

  FarmSight – це комплекс рішень  направлених на оптимізацію, як машино-тракторного парку господарства так і всіх інших виробничих процесів в цілому. Це інструмент, який поєднує інтелектуальні машини, новітні технології виробництва і пакет послуг з боку офіційного дилера John Deere. Умовно всі послуги, які пропонуються в пакетах FarmSight можна розділити на два напрямки інженерний та агрономічний 

  Спочатку розглянемо можливості пакетів FarmSight з інженерного боку. Для кращого розуміння даних рішень, та переваги які вони надають клієнту, пропоную розглянути підтримку клієнта за допомогою пакету FarmSight на прикладі одного сезону.

  Навесні перед початком сезону клієнт придбав новий трактор фірми John Deere серії 8R. В комплектацію даних тракторів входить багато інтелектуальних рішень, зокрема такі, як вбудована система автоматичного керування, система підтримання постійних заданих обертів ДВЗ,  телематична система дистанційного контролю та зв’язку JDLink та т.д.

    Для ознайомлення з машиною та підготовки до роботи операторів, клієнт отримує першу із послуг, що входять до пакету FarmSight – навчання операторів. Під час якої оператору на практиці будуть продемонстровані всі функції машини та порядок їх налаштування, також до курсу входить регламент технічного обслуговування, техніка безпеки та можливості з оптимізації даної машини.

   Безпосередньо для клієнта та інженера господарства будуть проведені налаштування доступу до телематичної системи JDLink та тренінг по роботі з даною системою. В рамках якого клієнт навчиться налаштовувати систему оповіщення про діагностичні коди несправності, порядок налаштування періодичних звітів по роботі машини, перегляд інформації про параметри роботи машини та можливості її використання для оптимізації та ефективності машини. Це друга послуга, що входить до пакету рішень FarmSight.

   Після проведення навчань та початку роботи в полі, машина закріпляється за конкретним сервісним спеціалістом нашої компанії, який здійснює дистанційний контроль за станом та параметрами роботи машини за допомогою функції SAR (Service Adviser Remote), надаючи клієнту періодичні звіти з рекомендаціями, як покращити експлуатацію даної техніки. Дана функція пакету рішень FarmSight надає клієнту можливість отримувати своєчасну кваліфіковану підтримку сервісної служби дилера без витрат часу на виїзд та діагностику проблеми сервісним інженером та попереджувати виникнення  критичної помилки в діях оператора.

   Наступною послугою пакету рішень FarmSight є проведення оптимізаційних візитів до техніки і безпосереднє налаштування машини для проведення заданої технологічної операції при наявних умовах. Головною метою даних візитів є досягнення максимальних показників економічності та продуктивності машини при виконанні сільськогосподарських робіт. Дані візити можуть проводитися не одноразово в залежності від потреб господарства.

   Після закінчення сезону відразу починається період підготовки до наступного сезону під час якого техніку необхідно продефектувати, визначитися з компонентами необхідними для заміни та планом ремонтів, після чого поставити на зберігання. Для цього клієнт може скористатися послугою після сезонного дефектування «Експерт Чек». До послуги включено затверджений перелік перевірок, після проведення яких клієнт отримує звіт з повним переліком необхідних запасних частин та планом робіт. На базі даного звіту клієнт може спрогнозувати виконання даних робіт в період міжсезоння та уникнути простоїв техніки у майбутньому.

   Агрономічний напрямок представлений ще більш широким асортиментом послуг, проте всі вони направлені  на досягнення єдиної мети надати: Дати можливість будь-якому клієнту почати використовувати технології точного землеробства.

  Все починається з налаштування клієнтського запису в сервісе My John Deere, який дає право доступу до інструментів операційного центру, JDLink та інформаційних ресурсів Джон Дір. Після чого клієнт отримує повноцінне навчання по роботі з даними системами та їх налаштування персонально під нього.

  Перед початком сезону клієнт разом зі спеціалістом відділу систем точного землеробства створюють карти полів, операційні карти, налаштовують документування безпосередньо на машині та проводять додатковий інструктаж оператора. Після виконання технологічної операції дані з машини переносяться в операційний центр, де зберігаються і можуть використовуватися для аналізу та ведення звітності. Також важливим етапом під час використання технологій точного землеробства є ведення карт врожайності полів, на основі яких в майбутньому будуть створені карті диференційного внесення. Дані карти також можуть бути створенні на основі даних взятих під час проведення моніторингу полів за допомогою дронів чи проведені хіманалізу ґрунтів. Ці послуги також входять до пакетів FarmSight і надаються клієнтам відділу систем точного землеробства.

   Компанія John Deere завжди була,  є і буде не тільки виробником сучасної сільгосптехніки, а і Вашим надійним партнером, а наші спеціалісти завжди  допоможуть Вам оптимізувати роботу парку сільськогосподарської техніки та впровадити новітні технології вирощування сільськогосподарських культур.