close
Menu

Демо Тур 2017

Компанією ТОВ Агрістар було організовано та проведено:

 Демонстрацію посівного комплексу John Deere 1890 (10,7) з баком 1910 (250 bu) на посіві ярих зернових, з внесенням мінеральних добрив. Всі присутні могли переконатись в високій продуктивності агрегату, а також точності посіву, витримки глибини заробки насіння незалежно від умов підготовки ґрунту. Посівний комплекс агрегатовано з трактором John Deere 8335R, який забезпечив високу продуктивність посіву.

 Демонстрацію обприскувача John Deere M732. Причіпні обприскувачі John Deere серії М700і є відмінним вибором для багатогалузевих і зернових господарств. Передові технології ISOBUS та інтелектуальні системи John Deere серії М700і, забезпечують безпрецедентне по точності і економічності обприскування. Діапазон штанг з шириною від 18 до 28 метрів (штанги, що складаються вдвічі або втричі) і баків ємністю 2400, 3200 і 4000 л дають можливість підібрати такий обприскувач із серії М700і, який підійде саме для Ваших робіт.

 Демонстрацію техніки #JohnDeere на базі ТОВ "Монсанто Україна" в Полтавській обл. Під час демонстрації була використана сівалка 1780 і трактор 6135В.

 Якщо ви бажаєте переконатися у високій надійності та продуктивності техніки John Deere, компанія ТОВ Агрістар надає Вам таку можливість. Наша Демо Команда готова організувати показ техніки на полях Вашого господарства з використанням сучасних засобів навігації та систем автоматизованого керування агрегатами. Звертайтесь до наших філій в Харківській та Полтавсьькій областях або за електронною адресою: horobetsolexandr@agristar.com.ua