Loading...

Monosem

http://www.monosem.ru/

Спеціаліст по сівалкам точного висіву

моносем_Монтажная область 1

У всьому світі, якість і надійність часто асоціюються з фірмою MONOSEM. Це результат напрацювань за 70 років виробничого досвіду на службі сільського господарства. Лідер з продажу сівалок точного висіву у Франції. Компанія націлена на експорт 70% продукції, що виробляється, поставляється в більш ніж 80 країн по всьому світу.

 

Продукція компанії MONOSEM (сівалки та культиватори) виробляються в LARGEASSE (Deux-Sevres - Франція):

- Два заводи загальною площею 27 000 м²

- Приблизно 300 співробітників працюють в компанії на підставі субпідрядного договору, багато співробітників працюють в компанії більше 50 років.

 

 

Сівалки точного висіву

Якість посіву залежить від рівномірності розподілу насіння. Саме тому MONOSEM впровадив усі свої ноу-хау, щоб запропонувати Вам точний, простий і дуже надійний висівний апарат. Висока якість виробництва зробила висівний апарат MONOSEM всесвітньо відомим. Сьогодні, для здійснення точного висіву, Ви також можете звертатися за рекомендаціями MONOSEM.

 

 

NC

Пневматична сівалка з анкерним сошником

ng plus 4

NC є універсальною пневматичною сівалкою з анкерним сошником. Основана на світовому успіхові компанії з такими моделями як PNU і NG, сівалка NC нині доступна в двох версіях: NC Classic і NC Technic.

NC Classic розроблена для користувачів, які потребують простої і надійної сівалки для висіву кукурудзи і соняшника в добре підготовлений грунт.

NC Technic є більш універсальною сівалкою. Її модульна конструкція може мати різні варіанти контролю глибини та відкриття борозни. З такими можливостями сівалка може використовуватись для посіву кукурудзи, соняшника, квасолі, буряка, сої, гороху, ріпаку. При традиційній технології обробітку грунту або в не дуже добре підготовлений грунт.

Документ Брошура продукції Monosem, NC

 

NG Plus 4 

Пневматична дводискова сівалка

 

NGPlus4

Висівна секція є головним компонентом сівалки MONOSEM. В сівалці NG Plus 4 від Моносем було збережено найкращі висівні секції NG Plus і підвищено комфорт при експлуатації. Налаштування сівалки стало простішим для отримання оптимальної якості посіву в будь-яких умовах.

Конструкція сівалки дозволяє широко використовувати її незалежно від типу ґрунту чи технології його підготовки. Посів за допомогою подвійних дисків підходить для будь-якої технології підготовки грунту, як традиційної, так і мінімальної.

Документ Брошура продукції Monosem, NG Plus 4

Monoshox NG Plus M

Пневматична дводискова сівалка

NG Plus M

Нова лінійка висівних секцій MONOSHOX NX M зберігає високу точність висіву, яка зарекомендувала себе на NG Plus, і додатково містить новий паралелограм з підвіскою Monoshox.EU з амортизатором для підвищення продуктивності висіву і збереження якості MONOSEM.

Monoshox NX M - це сівалка, що спеціально призначена для вимогливих фермерів, які шукають універсальну сівалку точного висіву, здатну працювати в складних умовах при технологіях мінімального обробітку грунту і гарантувати високоякісний посів. Тому, якщо ви шукаєте важку, надійну, швидку і точну сівалку, обирайте Monoshox NX M.

Документ Брошура продукції Monosem, NG Plus M

MS 

Пневматична сівалка для овочевих культур

ms

Спеціально розроблена для висіву дрібного насіння, лінійка MS є результатом досвіду MONOSEM у сівалках точного висіву. Простота, надійність, точність, міцність і універсальність формують репутацію лінійки MS вже майже 20 років. Якість виробництва у поєднанні з порадами фахівців MONOSEM і широким вибором обладнання дозволить вам здійснити посів з сівалкою, що чудово відповідає вашим потребам.

Висівна секція MS була спеціально розроблена для висіву овочевих культур. Точність розкладки, регулярність глибини посіву, динаміка сходів та простота в налаштуванні є основними складовими успіху висівної секції MS.

Принцип розкладання насіння висівними апаратами MS базується на контролі глибини за допомогою переднього опорного колеса і здійсненні висіву анкерним сошником.

Документ Брошура продукції Monosem, MS

Культиватори для просапних і овочевих культур 

последняя

Спеціаліст по сівалкам точного висіву, MONOSEM також є спеціалістом по культиваторам. На початку 50-х років компанія створила лінійку культиваторів для овочевих і просапних культур.

Надійність та легкість в налаштуваннях - це слова, які найкраще описують нову лінійку культиваторних секцій MULTICROP. Завдяки новому поколінню культиваторів, компанія MONOSEM розробила унікальне обладнання, що відкриває нові горизонти точності в культивації.

 

Лінійка MULTICROР

Надійність та легкість в налаштуваннях - це слова, які найкраще описують нову лінійку культиваторних секцій MULTICROP. Завдяки новому поколінню культиваторів, компанія MONOSEM розробила унікальне обладнання, що відкриває нові горизонти точності в культивації.Пневматична сівалка для овочевих культур

 

Лінійка SCD

 

Надійність, універсальність і простота зробили репутацію культиваторам MONOSEM. Всебічно протестована лінійка культиваторів SUPER-CROP задовольнить всі Ваші вимоги.

 

Рами

Рами з ручним складанням - це економічне рішення для транспортування культиватора по дорогам загального користування. Важіль дозволяє складати крайні секції для легкого транспортування по дорогам загального користування. Складений кукурудзяний культиватор на рамі з ручним складанням дає можливість обробляти на 2 ряди менше, наприклад, 4 ряди для 6-рядного культиватора.

Культиватори з фронтальними рамами існують в двох версіях: - Стандартна версія: Культиватор фіксується за допомогою спеціального виносу ззаду. - Версія з інвертованими секціями: Рама розвернута і секції штовхаються, а не тягнуться рамою.

Рами з гідравлічним складанням мають профіль 5’’x5’’ (TIP 5’’). За рахунок складання певні моделі можуть працювати з різною кількістю рядів.

 

Направляючі системи

До напраляючих систем відносяться:

-Самонаправляюча система

-Самопідрулювання з вирівнюванням

-Фронтальний

-Ручне підрулювання

-Автоматичне підрулювання

 

Внесення добрив

До напраляючих систем відносяться:

-Самонаправляюча система

-Самопідрулювання з вирівнюванням

-Фронтальний

-Ручне підрулювання

-Автоматичне підрулювання

Документ Брошура продукції Monosem, культиватори

Виробники