Loading...

Трактори серії 9R/RT/RX

Трактори серії 9R/RT/RX
Ціна:необхідно узгодити

Опис

НОВА СЕРІЯ ТРАКТОРІВ 9R/9RT/9RX. НАДЗВИЧАЙНА ПОТУЖНІСТЬ

9r-series
 

 

Обробляють більші площі. Надійніші. Зручніші. Великі трактори John Deere™ 9-ї серії мають величезну потужність та оснащені новою конструкцією двигуна, що забезпечує кращу ефективність використання палива. Отримайте потужність та універсальність колісної машини, тягу та низький тиск на ґрунт чотирьохгусеничної, або грубу пряму тягу та можливості маневрування двохгусеничної машини. John Deere – єдиний виробник, що пропонує всі три типи рушія.

Трактори серії 9

Першокласний комфорт: нова простора кабіна

Нова кабіна — відмінне місце для початку довгого робочого дня в полі. Просторе. Тихе. Добре обладнане. Вибирайте один з трьох пакетів обладнання кабіни, використовуйте підніжки, холодильник, поворотну консоль CommandARM™, безліч роз’ємів для підключення живлення та розеток, а також покращений поворот сидіння. Active Seat II з високочутливою ​​електричною підвіскою компенсує 90 % вертикальних рухів для неймовірно плавної їзди, або обирайте не менш ефективну підвіску кабіни. 

Click-Go з функцією AutoSetup

Вбудовані рішення точного землеробства

Усі трактори 9-ї серії інтегровані з рішеннями компанії John Deere™ у сфері точного землеробства, що дає змогу використовувати всю потужність знань, починаючи з JDLink™ і вбудованого приймача StarFire™ 6000 і закінчуючи простим у використанні дисплеєм CommandCenter™ Generation 4. Більше того, трактори мають попередньо завантажені функції, що підвищують продуктивність, такі як AutoSetup, і ми передаватимемо ваші дані в John Deere Operations Center.

Ексклюзивна підвіска переднього мосту HydraCushion™

Ексклюзивна підвіска переднього мосту HydraCushion™

Спеціально розроблена для важкого обладнання підвісна система John Deere HydraCushion у поєднанні з компонентами мостів повного привода (4WD) забезпечує неперевершений приріст продуктивності. Це знижує можливість виникнення резонансних коливань, посилюючи тягове зусилля, яке розвиває трактор, і підвищуючи комфортність їзди для оператора.

Комплект постачання містить повну 2-річну гарантію

Базова комплектація включає повну 2-річну гарантію

Ми подвоїли термін гарантії — 2 роки або 2000 мотогодин. Це найповніша гарантія виробника для цього сегмента тракторів у галузі. Для додаткового спокою ви також можете продовжити її до 8 років або до 8000 мотогодин за дуже конкурентними цінами з PowerGard™ Protection plan.

Серія 9R

Серія 9R

Розумний вибір для тих, кому потрібна гнучкість, а абсолютно новий 13,6-літровий двигун John Deere™ PowerTech™ забезпечує підвищену надійність та кращу ефективність витрати пального. Маючи широкий спектр варіантів баластування й заміни коліс, він відмінно справляється з роботою протягом усього року в різних областях застосування й практично за будь-яких умов. 

 

Виберіть найкращу для вас модель 9R, щоб отримати додаткову інформацію.

 

МОДЕЛЬ 9RДВИГУН (Л)МАКС. ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА (ECE-R120) К. С. (КВТ)

13,6

429 (316)

13,6

484 (356)

13,6

539 (396)

13,6

594 (437)

13,6

649 (477)

15,0

691 (508)

Серія 9RT

Серія 9RT

Якщо вам потрібна максимальна тяга, 9RT найкраще впорається із цим. Повертаючи лише один міст, трактори серії 9RT забезпечують максимальне тягове зусилля, особливо під час прямолінійного руху. Система підвіски AirCushion™ повністю ізолює переднє шасі від жорстких впливів на нерівній місцевості й дає змогу кожній гусениці працювати незалежно для максимального контакту із ґрунтом. Також трактор 9RT дуже маневрений, оскільки радіус розвороту становить 0°. 

 

Виберіть найкращу для вас модель 9RT, щоб отримати додаткову інформацію.

 

МОДЕЛЬ 9RTДВИГУН (Л)МАКС. ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА (ECE-R120) К. С. (КВТ)

13,6

517 (380)

13,6

572 (421)

13,6

627 (461)

Серія 9RX

Серія 9RX

Модель 9RX тепер має більшу потужність двигуна, а завдяки новим опціям баластування ще й збільшену тягову потужність. Загальна площа контакту цієї моделі на 119 % більше, ніж у колісних аналогів, а також на 42 % більше, ніж у моделей зі здвоєними гусеницями. З тракторами 9RX ви зможете розширити часові рамки використання польових робіт завдяки кращому розподіленню тиску на ґрунт, працювати в найважчих умовах на схилах та підйомах, виконувати повороти у навантаженому стані, підвищити швидкість та ефективність, а також комфорту керування. Трактор 9RX також має найвужчу конструкцію для його транспортування серед усіх моделей сімейства John Deere 9-ї серії.

 

 

Виберіть найкращу для вас модель 9RX, щоб отримати додаткову інформацію.

 

МОДЕЛЬ 9RXДВИГУН (Л)МАКС. ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА (ECE-R120) К. С. (КВТ)

13,6

539 (396)

13,6

594 (437)

13,6

649 (477)

15,0

691 (508)


Відправити заявку на розрахунок лізингу